Σφάλμα
  • [sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων ypopaith υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Νέα-Ανακοινώσεις

Βράβευση στο ΥΠΟΠΑΙΘ

Οι μαθητές του Εσπερινιού Γενικού Λυκείου Λάρισας βραβεύτηκαν για τις εργασίες τους για την ΚΥΠΡΟ 4Ο ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ -ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ με το 2ο βραβείο στην κατηγορία ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ και 3ο βραβείο στην κατηγορία ΠΟΙΗΜΑΤΑ.
υπουργειο βραβευση
Οι μαθητές  που διακρίθηκαν παρέστησαν στη βράβευση στο Υπουργείο Παιδείας συνοδευόμενοι από τον Διευθυντή κ. Χαράλαμπο Τσιτσιβά και την υπεύθυνη καθηγήτρια του προγράμματος κ. Αδαμοπούλου Αικ?τερίνη.Επίσης έγινε συνάντηση με την ηγεσία του Υπουργείου, όπου οι μαθητές δέχθηκαν τα συγχαρητήρια για τη διάκριση τους.
Ευχαριστούμε την Δημοτική Αρχή , η  οποία φρόντισε για την κάλυψη των εξόδων μετάβασης και επιστροφής

Δείτε φωτο απο την επίσκεψη
{gallery}ypopaith{/gallery}